KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14797320
nr 1479 7320
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AL, komposition. Blandteknik, bildmått: 13x16 cm, yttermått inklusive ram: 26x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:01:27
11/7 21:25:36